Collection: Kitchen
For all your cooking and baking needs, explore our cookware, baking sets, cooking supplies, sustainable kitchen essentials, as well as our food and drink staples.
-
Majestic Tiger - Beeswax Wrap Medium
- Regular price
- $15.95
- Sale price
- $15.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Painted - Beeswax Wrap Large
- Regular price
- $22.95
- Sale price
- $22.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Sarape - Beeswax Wrap Large
- Regular price
- $22.95
- Sale price
- $22.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Prrrfect Holiday - Beeswax Wrap (set of 2)
- Regular price
- $31.95
- Sale price
- $31.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nordic Holiday - Beeswax Wrap Medium
- Regular price
- $15.95
- Sale price
- $15.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Birds - Beeswax Wrap XL
- Regular price
- $29.95
- Sale price
- $29.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Amsterdam - Beeswax Wrap XL
- Regular price
- $29.95
- Sale price
- $29.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Festival Set of 2 - Beeswax Wrap
- Regular price
- from $31.95
- Sale price
- from $31.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Palms - Beeswax Wrap
- Regular price
- from $8.95
- Sale price
- from $8.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Desert Waves- Beeswax Wrap
- Regular price
- from $8.95
- Sale price
- from $8.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Poivre - Beeswax Wrap
- Regular price
- from $8.95
- Sale price
- from $8.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
What You Eat Tea Towels - S/3
- Regular price
- $29.99
- Sale price
- $29.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pinecones & Branches Tea Towel
- Regular price
- $13.00
- Sale price
- $13.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cheeky Wine Text Tea Towel
- Regular price
- $13.00
- Sale price
- $13.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Embroidered Cotton Tea Towel
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Extra Long Slim Board with Strap
- Regular price
- $65.00
- Sale price
- $65.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Previous page
- Page 8 of 14
- Next page